Informace ke svatebnímu focení

Jako Váš svatební fotograf zachytím maximum okamžiků z Vašeho svatebního dne. Od příprav nevěsty a ženicha, prvního setkání, přes obřad, portréty svatebčanů a novomanželů, až po svatební hostinu a první tanec ženicha s nevěstou. Pokud budete chtít, zůstanu s Vámi i na večerní zábavu.

Během svatby jsem Vám kdykoliv k dispozici. Budu se pohybovat v nejbližším okolí a pořizovat reportážní fotografie a momentky z Vašeho svatebního dne.

Ceník svatebního focení naleznete zde.

Tipy k focení portrétů

Z vlastních zkušeností vím, že na focení portrétů mezi obřadem a svatební hostinou nebývá mnoho času, proto doporučuji vyčlenit si vhodnou chvíli, nejlépe někdy po svatební hostině, kdy již nejste Vy a Vaši hosté hladoví. Přesuneme se na předem smluvené místo, kde budeme mít na focení portrétů více času a klidu. Toto focení svatebních portrétů obvykle zabere 1 – 1,5 hod.

Také je dobré s sebou vzít nějakého pomocníka (např. na držení odrazky, blesku či jiných věcí) z řad svatebčanů. Ze zkušeností vím, že je to velice baví a vždy se někdo ochotný najde.

Předání fotografií

Fotografie Vám předávám v digitální podobě upravené v plné kvalitě na flash disku a Vámi vybrané papírové fotografie dle zvoleného balíčku. Další papírové fotografie je možné si přiobjednat.

Jako bonus dostanete na tři měsíce soukromou webovou galerii, která bude obsahovat výběr fotografií z Vašeho svatebního dne. Odkaz na ni budete moci poslat Vašim přátelům a podělit se tak o fotografie z Vašeho svatebního dne.

Pokud by jste chtěli zpracovat fotoknihu, můžeme se individuálně domluvit.

Před svatbou

Na svatební focení požaduji zálohu ve výši 4 000 Kč. Zaplacením zálohy je termín závazně rezervován, do té doby termín nedržím. Doplatek za focení svatby hradíte až při předání fotografií.
V případě zrušení svatebního focení z Vaší strany není záloha vrácena. Při neplánovaném zrušení z mé strany Vám bude záloha vrácena v plné výši.

Před svatbou také preferuji osobní schůzku, na které se osobně poznáme a dohodneme všechny detaily svatebního dne. Tato schůzka probíhá zhruba 1 – 3 týdny před svatbou, kdy už víte všechny detaily svatebního dne.

Zaujala Vás moje nabídka?

Zeptejte se na termín pomocí kontaktního formuláře.