tlačítko pro návrat nahoru
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.  Více informací.

Reference

Bohumil J.

Pan Hradský si nás získal od začátku, přístupem, ochotou a nápady pro focení. Vnuka, kterého jsme fotili, si dokázal získat a výsledek je nádherný. Rozhodně mohu doporučit.

Denisa B.

S Tomem jsme byli naprosto spokojeni - už od prvního psaní skvělá komunikace, na první schůzce při předsvatebním focení úžasné nápady, skvělá atmosféra. Samotné svatební focení - na jedničku *. Skvělá organizace, nápady, fotky jsou úžasné, rychlá doba dodání. Určitě máme v plánu další spolupráci :-)

Jiří a Radka B.

S panem Hradským byla skvělá spolupráce při pořizování svatebních fotografií. Snadná domluva a jeho ochota, profesionální přístup, znalost místních podmínek (Mohelno), to všechno nám zajistilo jak zážitky z focení, tak i nádherné fotografie.

Kučovi

Na focení s p. Tomášem Hradským vzpomínáme jako na příjemný zážitek a rovněž s výslednými fotografiemi jsme moc spokojeni, jsou tak cennou památkou na svatební den. Moc děkujeme, Kučovi.

Ivana

Focení bylo perfektní. Měla jsem strach, že se kluci budou nudit a tvářit se otráveně. Ale Tomáš to prostě umí, zapojil kluky hned od začátku do focení vymýšlením různých pozic, nasmáli jsme se u toho a výsledek perfektní. Krásné fotky pro babičku a dědy. Byli jsme spokojeni a samozřejmě budu doporučovat.

Petra W.

Spolupráce byla bezvadná! Děti při focení dost zlobily a chvíli neposeděly na místě, přesto vznikly moc pěkné fotky. A bylo jich velké množství, takže bylo z čeho vybírat ty nejhezčí. A jejich následná úprava byla také moc povedená. Jsem ráda, že jsem oslovila právě pana Hradského, určitě to udělám někdy později znovu.

Paní Giebelová

Tomáš je super fotograf. Máme od něj krásné fotky, pokud chcete někdo zachytit super okamžiky uvolněně s nápadem a smíchem, tak si objednejte Tomáše a máte vše zajištěné.

Paní Poupětová

Spolupráce s panem Hradským byla perfektní. Fotky jsou krásné a zajímavé, jsou klasické i moderní. Byli jsme po všech stránkách spokojeni. Děkujeme a těšíme se na případné další focení.

Manželé Staňkovi

S fotografem Tomášem Hradským jsme byli moc spokojeni. Má dobré nápady a fotky jsou krásný. Zaznamenal spoustu okamžiků, takže máme skvělou památku.
Moc děkujeme Tome

Dana

Tom Hradský je suprový fotograf mám od něj nádherné profi fotky, ze kterých mám velkou radost, moc milé a profesionální jednání, vyhověl a poradil... no prostě jako fotografa bych ho chtěla všem doporučit.

Tomáš a Eda, Stylové košile.cz

S Tomem byla již od prvního telefonátu výborná spolupráce. Focení proběhlo ve vybaveném ateliéru, s profesionálním přístupem ze strany Toma. Jeho rady a zkušenosti jsme při nafocení produktu velmi ocenili. Výsledné fotografie jsou vzhledem k rychlosti dodání obdivuhodné. Těšíme se na další spolupráci.

Jan Dvořák

Spolupráce s Tomášem Hradským je opravdu profesionální. Foto Workshopy, které organizuje při R-klubu pro mládež mají úroveň. Jeho fotografie jsou rafinované, cool a na první pohled je zřejmé, že to, co dělá, ho baví a naplňuje. Jsem rád, že znám člověka, jako je Tomáš. Chcete-li pořídit opravdu kvalitní fotografie, mohu Vám Tomáše Hradského vřele doporučit. Nebudete litovat!!!

Vendulka

Tom je nejen nápaditý fotograf, ale i příjemný člověk. Focení proběhlo ve výborné atmosféře a myslím, že jsme se i všichni dobře pobavili. Ráda si to zopakuju. Děkuju za příjemně prožitý den :-)))))

Jana

S Tomem se mi fotilo opravdu dobře. Jde vidět, že tomu rozumí a ví co dělá. Fotky jsou opravdu krásné a těším se na naši další spolupráci do budoucna.

Petra

S Tomem se skvěle spolupracuje, je to bavič i profík každým coulem. Focení je zábavné, a přitom výsledky jsou úžasné. Doufám, že co nejdřív zase něco nafotíme.

Gabča a Ondra

S Tomem se nám suprově fotilo, je příjemný a suprový fotograf, který umí úžasné fotky a ví jak a kde je nejlepší fotit aby vše bylo v pořádku.