Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací.

Informace k focení

Všechny moje fotografie jsou publikovány výhradně s Vaším souhlasem. Bez něj fotografie nezveřejňuji ani neposkytuji nikomu dalšímu.

Za focení mimo Ivančice si účtuji cestovné 5 Kč/km.

Po domluvě je možné zajistit i služby profesionální vizážistky, která Vám udělá fotomake-up, účes nebo celkovou vizáž. Líčení trvá cca 45 minut, s účesem cca 1 hodinu.

Jak takové focení s vizáží probíha?

Sledovat můžete na přiloženém videu:

oddělovač

Jak probíhá samotné focení?

ATELIÉROVÉ

Focení obvykle trvá 1 - 2 hodiny. Střídám několik barevných pozadí dle typu Vašeho oblečení, které si donesete.

EXTERIÉROVÉ

Focení obvykle trvá 1 - 2 hodiny. Focení probíhá formou procházky na předem domluveném místě.

oddělovač

Co si s sebou vzít na focení?

Ateliérové focení - portrét, rodinné, děti

Doporučuji si přinést alespoň jedno tmavé, světlé a barevné oblečení. Prosím, neberte nic, kde jsou třpytky (glittery). Pokud je Vás více, tak oblečení, které budete mít stejné (např. bílé triko a rifle). Dále si můžete s sebou vzít rekvizity, které Vás charakterizují nebo se kterými se chcete nechat vyfotit (hudební nástroj, sportovní potřebu nebo něco z vašeho koníčku). Nějaké rekvizity mám (plyšáci, kytara, starý fotoaparát, klobouky, houpací koník a další).

Ateliérové focení - těhotenské

Doporučuji si přinést alespoň jedno tmavé, světlé a barevné oblečení. Prosím, neberte nic, kde jsou třpytky (glittery). Dále pokud máte například foto z ultrazvuku nebo botičky. Tužku na oči, kterou můžeme použít na psaní na bříško, mám.

Exteriérové focení - portrét, rodina, děti, těhotenské

Výběr oblečení nechám na Vás. Jako rodina je možné se barevně sladit, tak jako u ateliérové focení. Můžete si přinést rekvizitu, která Vás charakterizuje (hudební nástroj, sportovní potřebu nebo něco z Vašeho koníčku).

oddělovač

Výběr a předání fotografií

Po focení Vám na e-mail posílám nafocené záběry v náhledové kvalitě, ze kterých si vybíráte snímky k úpravě. Počet nechávám na Vás. Ceny za počty fotografií naleznete v ceníku.

Čísla vybraných fotografií mi pošlete zpět a já Vám je po úpravě předám na CD/DVD buď osobně nebo poštou (+ 50 Kč). Dodatečně je možné se domluvit i na tisku fotografií.

Neupravené fotografie ani fotografie ve formátu RAW neposkytuji.

oddělovač

V případě dalších dotazů ohledně focení mě neváhejte kontaktovat.