tlačítko pro návrat nahoru
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.  Více informací.

Backstage foto z natáčení klipu
Adam Kukačka Band - Než přijde den

Koukněte se na fotky z natáčení perfektního klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den. Klip naleznete v tomto článku!

Bandzone kapely: bandzone.cz/adamkukackaband

Již podruhé jsem byl s kapelou na natáčení a dokumentoval celé dění. Opět to bylo perfektní a moc děkuji za tuto příležitost. Všichni, se kterými jsem měl čest se při natáčení poznat, jsou skvělí a moc jsem si s nimi toto několikati denní natáčení užival. Smáli jsme se, byli vážní, dokonce jsme i mrzli, ale vše to bylo super! Moc díky všem!

Tady si přečtěte, co k tomu napsal Adam:

"Je to tady!

Každý z nás občas chybuje. Důležité je, že dokážeme milovat. S velkou radostí a potěšením Vám představujeme již třetí singl skupiny Adam Kukačka Band s názvem Než přijde den!

Bylo to opravdu náročné, ale zároveň úžasné natáčení, které přineslo obrovské množství nových zkušeností, spojilo dohromady skvělou partu lidí a dovedlo nás ke společnému cíli. Pevně věřím a doufám, že se Vám bude výsledek líbit stejně jako nám! :)

Velmi si vážíme Vaší podpory, a proto budeme rádi za sdílení, komentáře, odběry našeho kanálu na YouTube nebo za cokoliv jiného :) Pomozte nám dostat naši písničku a klip do světa, ať o tom ví co nejvíc lidí! :) Předem velké díky! :)

S čistým svědomím můžu říct, že se jednalo o zatím nejtěžší natáčení, a já bych tímto rád poděkoval všem, kteří se na tvorbě písničky a klipu jakkoliv podíleli (je Vás opravdu hrozně moc, tak snad na nikoho nezapomenu :D): V první řadě naší jedinečné kapele (Miráček Bebe Čiháček, Marek Horáček, Vladimír Kroutil), stálo to vážně za to a byla fakt sranda :) Obrovské díky Peter Bažík fanpage za úžasné aranžmá písničky a její výslednou podobu, Stano Guláš a Golden Entertainment za skvělou spolupráci a podporu, velké díky Vít Vit Aldorf a městu Oslavany za možnost natáčení na tak překrásném zámku a Petra Hrdličková Čiháčková za domluvu zámku, Zámecká restaurace Oslavany za úchvatné prostředí, Kryštof Kukačka za velkou podporu,… Bez skvělého přístupu a spolupráce s Jan Dvořák by takový klip nikdy nevznikl a bez těch nejlepších fotek (nejen fotek) od Tomáš Hradský - fotograf také ne :) Velmi si vážím spolupráce s jedinečnou Aneta Šacherová, která v klipu předvedla opravdu něco úžasného a nevadilo jí se aspoň na chvíli stát mou partnerkou :D Jsi prostě skvělá, myslím, že v klipu to mluví za vše :) Za můj ksicht moc děkuji Linda Měrková, jsme moc rádi, že si na nás vždy najdeš čas :) A taky obrovské díky všem ostatním, kteří nám s klipem pomohli! :) Michal Hrdlička, Mekky Ptáčková, Petra Kocábová Skoumalová, Jan Kocáb, Eva Auerová, Petr Světlík, Jana Drbolova, Vlastimil Drbola, Jakub Rosendorf, Zdeněk Ševčík, Jiří Tuza, David Fikar"

Vizáž: Linda Měrková Visage
Místa: Zámek Oslavany, ateliér
Video, střih: Jan Dvořák

Zde již zmíněný klip!

A Fotky!

Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den Backstage z natáčení klipu Adam Kukačka Band - Než přijde den