Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací.

oddělovač

Jako Váš svatební fotograf zachytím maximum okamžiků z Vašeho svatebního dne.

Informace k focení svatby zde.

Informace ke svatebnímu focení

Jako Váš svatební fotograf zachytím maximum okamžiků z Vašeho svatebního dne. Od příprav nevěsty a ženicha, prvního setkání, přes obřad, portréty svatebčanů a novomanželů, až po svatební hostinu a první tanec ženicha s nevěstou. Pokud budete chtít, zůstanu s Vámi i na večerní zábavu.

Během svatby jsem Vám kdykoliv k dispozici. Budu se pohybovat v nejbližším okolí a pořizovat reportážní fotografie či momentky z Vašeho svatebního dne.

Ceník svatebního focení naleznete zde.

Tipy k focení portrétů

Z vlastních zkušeností vím, že na focení portrétů mezi obřadem a svatební hostinou nebývá mnoho času, proto doporučuji vyčlenit si vhodnou chvíli, nejlépe někdy po svatební hostině, kdy již nejste Vy a Vaši hosté hladoví. Přesuneme se na předem smluvené místo, kde budeme mít na focení portrétů více času a klidu. Toto focení svatebních portrétů obvykle zabere 1 - 1,5 hod.

Také je dobré s sebou vzít nějakého pomocníka (např. na držení odrazky, blesku či jiných věcí) z řad svatebčanů. Ze zkušeností vím, že je to velice baví a vždy se někdo ochotný najde.

Předání fotografií

Fotografie Vám předávám v digitální podobě upravené v plné kvalitě na DVD a Vámi vybrané papírové fotografie dle zvoleného balíčku. Další papírové fotografie je možné si přiobjednat.

Jako bonus dostanete na tři měsíce soukromou webovou galerii, která bude obsahovat výběr fotografií z Vašeho svatebního dne. Odkaz na ni budete moci poslat Vašim přátelům a podělit se tak o fotografie z Vašeho svatebního dne.

Pokud by jste chtěli zpracovat fotoknihu, můžeme se individuálně domluvit.

Před svatbou

Před svatbou také preferuji osobní schůzku, na které se osobně poznáme a dohodneme všechny detaily svatebního dne. Tato schůzka probíhá zhruba 2 - 3 týdny před svatbou, kdy už víte všechny detaily svatebního dne.

Obsazené termíny 2018

28.4.
26.5.
2.6., 8.-10.6. 15.6., 23.6., 30.6.
7.7., 28.7.
celý srpen
8.9., 28.-30.9.

Zaujala Vás moje nabídka?

Zamluvte si svatební focení pomocí rezervačního formuláře.


Rezervační formulář